Bisiklet Turu

Gelesun Kampland Tatil Köyü olarak doğayı keşfetmenin en keyifli yollarından biri olan bisiklet turlarını da misafirlerimize sunuyoruz. Bisiklet turlarımızda, etrafımızdaki muhteşem doğa manzaralarını keşfederken keyifli vakit geçirebilirsiniz.


Kendi bisikletinizi getirerek veya tesistemizde bulunan bisikletleri kiralayarak bu keyifli aktiviteye katılabilirsiniz. Bisiklet turumuz boyunca size eşlik edecek olan uzman rehberlerimizle birlikte bölgenin en güzel rotalarında gezinti yapabilir, doğanın keyfini çıkarabilirsiniz.


Bisiklet turu aktivitemiz her yaş grubuna hitap etmektedir. Ayrıca, seviyenize ve tercihlerinize göre farklı rotalar belirleyebiliriz. Bisiklet turu esnasında size eşlik eden rehberimiz, tarihi ve doğal güzellikler hakkında size bilgi vererek turunuzu daha anlamlı hale getirecektir.


Gelesun Kampland Tatil Köyü olarak, konuklarımızın keyifli vakit geçirmeleri için çeşitli aktiviteler sunuyoruz. Bisiklet turumuz da bunlardan biridir. Doğayla iç içe keyifli bir zaman geçirmek isteyenler için ideal bir aktivite olan bisiklet turumuza katılmak için sadece bizimle iletişime geçmeniz yeterli!

×

Merhaba,

Bilgi edinme ve diğer talepleriniz için Whatsapp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

× Yardım İster Misiniz?