Bizim Hikayemiz

Yıllar önce başlayan Karadeniz’e kaçma hayalimiz, burada minicik çocuğumuzla tek başımıza çadır kurarak geçen günlerimiz. Daha sonra arkadaşlarla sabahlara kadar olan sohbetlerin neticesi konaklamalar... ve bu dostluklar genişleye genişleye bugün kocaman bir dost çevremiz ve tatlı sohbetlerimizle süslenen günlerimiz olarak bize mutluluk veriyor.

Modern hayatın yükünden kaçış noktası olarak tercih edeceğiniz hatta hafifleyerek, enerjik olarak mecburiyetlerinize döneceğiniz istasyon.

Çam, meyve ve fındık ağaçları arasında tepede yıldızları seyretmek, denizin dalgasını uzaktan duymaktan keyif alıyor olacağınız bir köy.

Yaz kış dostlarımızı misafir ettiğimizi bilmeyenlere de bildirelim.

Her geçen sene tesisimize bir yenilik katmaya çalışıyoruz. Günden güne büyüyor, gelişiyor ve çoğalıyoruz.  

Doğa içerisinde yerleşmiş yaşam alanı olarak, doğayı seven saygı duyan her birey misafirimizdir. 

Misafirlerimizi karşılarken, ağırlarken ve uğurlarken hep pozitif olmayı seçiyoruz. Aynı şekilde misafirlerimizin de kapıdan adımını içeri attığı andan itibaren konaklarken ve her faaliyetinde pozitif olmasını ve tekrar tekrar çoğalarak gelmesini diliyoruz.


GİRİŞ-ÇIKIŞ SAATLERİ:

Giriş saati : 13.00 Bu saatten önce geldiniz. Ne mi yapacaksınız? Eşyalarınızı resepsiyona bırakabilirsiniz.

Çıkış saati:11.00  En geç 12.00’dir. Bu saatten sonra çıkış yapan misafirlerimizden günlük ücret talep etmek durumundayız.


MUTFAK=ORTAK ALAN-YEME İÇME

Dilerseniz Pembe Köşk Cafe Restoran hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

Dilerseniz de kendi getireceğiniz yiyeceklerinizi hazırlayıp yiyebilirsiniz.  Kendi getireceğiniz gıdalar için ortak buzdolabı ve ortak bulaşık yıkama alanı bulunmaktadır.

Sizlerden tüm misafirlerimiz için ricamız diğer misafirlerimizin de faydalanabilmesi için ortak buzdolabına en fazla 1 lt sıvı içecek şişesinden daha büyük konmamasıdır.

Ortak bulaşık yıkama yerinde bulaşıklarınızı yıkamanız için sıcak su bulunmaktadır.

Lütfen ortak olarak kullanıldığı unutulmasın temiz bırakalım temiz bulalım.


×

Merhaba,

Bilgi edinme ve diğer talepleriniz için Whatsapp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

× Yardım İster Misiniz?